Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Żyłki podlodowe

Żyłka podlodowa to specjalistyczna żyłka przeznaczona do wędkowania spod lodu, która została pokryta powłoką chroniącą przed działaniem niskich temperatur, dzięki czemu nie zmienia swoich właściwości podczas zimowych połowów na mrozie. Dobra żyłka przyponowa cherakteryzuje sie niską podatnością na skręcanie i przecieranie. Najlepsza żyłka podlodowa to od firmy dragon oraz mikado.

Aktywne filtry

Żyłka przyponowa Balsax Reventon Transparent 30m
0 Review(s)
Wyświetl dostępne warianty
Wysyłka 24h
4,47 zł
W dobie dzisiejszego wędkarstwa żyłki są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego wędkarza . Mając na uwadze różne uwarunkowania takie jak specyfika łowiska, gatunek łowionych ryb, konkretna...
Żyłka DRAGON MILLENIUM Winter Podlodowa
0 Review(s)
Wyświetl dostępne warianty
Wysyłka 24h
3,87 zł
Żyłka i małej rozciągliwości nadająca sie do metody podlodowej. Idealna do mormyszki i na spławik. Oczywiście nadaje się również do błystki podlodowej.
Żyłka SHIMANO Catana Spinning
0 Review(s)
Wyświetl dostępne warianty
Wysyłka 24h
Od 12,37 zł
Uniwersalna żyłka spinningowa. Świetna jakość za niewielkie pieniądze. Ma dużą wytrzymałość na węźle. Brak pamięci oraz przeźroczysta struktura.
Żyłka SHIMANO Exage Japan
0 Review(s)
Wyświetl dostępne warianty
Ostatnie sztuki w magazynie
Od 11,89 zł
Wyspecjalizowane żyłki przeznaczone do metody spinningowej. Duża wytrzymałość na ścieranie, przez co nie jest ja tak łatwo przetrzeć np. podczas połowów na kamieniach. Zminimalizowana rozciągliwość...
Pokaż 5 Produktów z 5 produkt(ów)