Sklep Glan Gliwa

Glan-Gliwa, Gliwa - Aglo, Como, Ćma, Long Sklep Wędkarski, najtaniej obrotówhi hand made

p>Firma "Glan-Gliwa" powstała po to, by zaproponować wędkarzom spinningistom nową obrotówkę. Jest ona w założeniu zupełnie inna od tradycyjnych błystek. W naszej ofercie znaleźć można takie produktu jak Aglo, Como, Ćma, Long, Tandem.

Producent wirówek o charakterystycznej budowie lecącej ważki zaprojektował budowę oraz nowatorki układ skrzydełka. Skrzydełko poprzez zamontowanie na trzpieniu za pomocą mosiężnej blaszki, która ułatwia obracanie się skrzydełka.

Obrotówki czy też błystki obrotowe glan gliwa mają niepowtarzalną na rynku budowę korpusu. Poprzez imitację ćmy są niezwykle łownymi przynętami na szczupaka, okonia, troć, pstrąga, sandacza. W dotychczas znanych modelach wirówek niedoskonałością jest potrzeba zastosowania krętlika poprzez osiowe zamontowanie wrzeciona-korpusu obrotówki. Opatentowana budowa naszej wirówki powoduje, że podczas połowu nie potrzeba zakładać krętlika z agrafką. Przeniesienie ciężaru wirówki na jedną stronę powoduje, że oś wirowania obrotówki jest również zakrzywiona, co w konsekwencji daje lepszą falę hydriakustyczną w wodzie- czyli ryby lepiej "widzą" obracającą się przynętę. Glan Gliwa dla amatorów, jak i zawodników. Świetna jakość w przystępnej cenie. Produkt polski wyprodukowany w 100% na terytorium naszego kraju w jednym z pomorskich miast.. Producent opatentował metodę wytwarzania błystek obrotowych.

1-9 z 9 Produktów