SSUSAX78M
Wędka SHIMANO Sustain AX Spin
  • Wędka SHIMANO Sustain AX Spin

Wędka SHIMANO Sustain AX Spin

Cena
576,42 zł Brutto
Ilość
Informacje o dostępności pod numerem: 506914440

Model
  • SSUSAX78M
Długość (m)
  • 2,39
Ciężar Wyrzutu (g)
  • 7-35
Długość Transportowa (m)
  • 1,24
Części
  • 2
Waga (g)
  • 115
Nowy produkt

Specyficzne kody

EAN13
0-22255-21566

Nowy Sustain został udoskonalony – dzisiaj posiada mocniejszy blank, ulepszoną akcję, niższą wagę i klasowy uchwyt kołowrotka.

Blank stworzony w technice Hi-Power X w połączeniu z uchwytem kołowrotka Ci4+ powodują, że jest to profesjonalne, lekkie i nieprzeciętnie solidne wędzisko. Szybka akcja rodzaju X-Fast pozwala nadawać każdej przynęcie pożądanej pracy. Szczególnie nada się ono do technik takich jak (twitching, jigging czy jerking.

Wędziska z linii Sustain zostały zaprojektowane tak, aby być możliwie czułymi, lekkimi i potężnymi. Wykorzystane w ich produkcji komponenty i technologie powodują, iż wędki te pozwalają kontrolować rzut, genialnie prowadzić przynętę i podejmować hol naprawdę obszernych okazów. 

Zalety technologiczne:
*Konstrukcja blanku w technologii Hi-Power X redukującej skręcenia i podnoszącej moc
*Wytrzymały, sztywny i lekki blank o rewelacyjnych parametrach rzutowych
*Ultralekki uchwyt kołowrotka Ci4+
*Szybka akcja szczytowa czyni to wędzisko idealnym do delikatnych odmian łowienia
*Uniwersalna seria wędzisk do twitchingu, jigowania i łowienia z użyciem jerków
*Bardzo mocne i szybkie wędzisko, stworzone do nowoczesnych technik łowienia, pozwalające zmierzyć się z dużą rybą

Hi-Power X: jest wyjątkową technologią wytwarzania blanku. W konstrukcji Hi-Power X, blank zostaje w procesie produkcji owinięty taśmą z włókna węglowego w układzie spiralnym, zwiększyć jego ogólną trwałość. Wpływa to też na twardość i całkowicie eliminuje możliwość wykrzywienia. Proces ten oferuje wyraźnie obszerniejszą wydajność podczas zarzucania na wielkie odległości i daje większą dokładność i wytrzymałość podczas holowania mocno walczących ryb. Konstrukcja Hi-Power X umożliwia owinięcie włóknem węglowym całej długości wędki od podstawy do wierzchołka. Ponieważ cienkie szczytówki są bardziej podatne na złamanie, konstrukcja Hi-Power X jest skutecznym rozwiązaniem dla tej części wędziska. Shimano jako jedyne zarówno wiedzę jak i odpowiednią technikę,użyć Hi-Power X do tak cienkich części.

CI4+ Reel Seat: Shimano opracowało szeroką gamę uchwytów kołowrotków w pełni dobranych do wędek, przy których są one mocowane. Niektóre z bardziej wyspecjalizowanych uchwytów kołowrotków wykorzystują w sobie włókno węglowe CI4, a także CI4+. CI4 jest o ponad 20% lżejszy i o ponad 60% mocniejszy klasyczne polimery, podczas gdy CI4+ jest jeszcze bardziej progresywny technologicznie niżeli CI4, proponując jeszcze obszerniejszy zapas mocy. Ten unikatowy materiał pozwala Shimano na wytwarzanie ultralekkich uchwytów kołowrotka przy jednoczesnym zachowaniu ich maksymalnej sprawności.

Nowy produkt

Specyficzne kody

EAN13
0-22255-21566
Wyświetl dostępne warianty
Zdjęcie Model Długość (m) Waga (g) Ciężar Wyrzutu (g) Długość Transportowa (m) Części Cena Zakup

SSUSAX78M

2,39

115

7-35

1,24

2

576,42 zł

Podobny produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii: