Kupuj przez

Akcesoria

Wędkarskie Akcesoria - Sklep Wędkarski

Każdy wędkarz wyjeżdżając na ryby powinien zabrać ze Sobą podręczne akcesoria, nie wyobrażamy sobie łowienia szczupaków bez szczypców, rozwieracza, zapasowych kułek łącznikowych, krętlików czy ostrzałki do haków. Do połowu ryb spokojnego żeru- karpi, amurów, tołpyg, leszczy, linów, jazi, kleni, karasi, krąpi, płoci, wzdręg z pewnością będą nam potrzebne koszyki zanętowe czy rurki antysplątaniowe, osprzęt do montażu kulek proteinowych- wiertełka, przepychacze, igły, stopery, kółka lateksowe, koraliki, stopery gumowe, pojemniki do pelletu, kosze. Nad dziką wodą niezbędne mogą się wydawać różnorakie podpórki oraz rodpod-y. Ochronę przed słońcem, deszczem oraz  chłodem zapewnią nam namioty oraz parasole. A po udanej zasiadce trzeba również coś zjeść i wypić. Podczas cholu i wyciągania zdobyczy niezbędne okażą się maty karpiowe o kołyski.

Aktywne filtry
Nowy
ROD POD L75 120/43/40 MISTRALL
0 Review(s)
Ostatnie sztuki w magazynie
278,74 zł
Stanowisko karpiowe przystosowane do zestawu na dwie wędki, w komplecie znajdują się nasadki do wędek, waga 1,15 kg. Z pokrowcem materiałowym w zestawie.
KOMPLET METHOD FEEDER "DOUGLAS" Q.M.F. SYSTEM L +...
0 Review(s)
Wyświetl dostępne warianty
Ostatnie sztuki w magazynie
Od 27,87 zł
Szybko, szybciej, najszybciej Q.M.F. – Quick Method Feeder! Q.M.F. SYSTEM, to jedno z najnowszych rozwiązań, wprowadzonych przez firmę Mikado. Wymiana zestawu jeszcze nigdy nie była tak prosta i...
Pokaż 24 Produktów z 230 produkt(ów)