Protoplastą Sklepu Internetowego wedkarskifart.pl był Sklep Wędkarski „FART” który został założony w roku 1995 roku. W 2018 roku firma przeszła metamorfozę, otwarto sklep internetowy, którego kierownikiem został Jacek Morzuch- magister inżynier Ichtiologii, wieloletni pracownik Instytutu Rybactwa Śródlądowego, wędkarz z zamiłowania.

Przyjrzyj się ofercie Sklepu Internetowego wedkarskifart.pl a z pewnością będziesz zadowolony z konkurencyjnych cen i dużej dostępności towaru w naszych magazynach. Misją naszej firmy jest zapewnienie naszym klientom sprzętu bardzo dobrej jakości co równocześnie staje się naszym priorytetem.

W naszej ofercie znajdują się akcesoria dla wędkarzy jeziorowych oraz rzecznych- zarówno dla tych łowiących w sezonie letnim, jak i zimowym. Mamy swój dział również dla wędkarzy morskich, dla których przygoda na morzu to jest dopiero wyzwanie!

W sklepie znaleźć można artykuły wędkarskie takie jak:

- akcesoria wędkarskie: spławiki, haczyki, wędziska, kije, podpórki, obciążenia, kołowrotki, multiplikatory, żyłki, koszyki zanętowe, wędki podlodowe, sygnalizatory brań, pudełka wędkarskie, torby wędkarskie, podrywki, sadzyki na ryby, wagi, siedziska wędkarskie, namioty, maty karpiowe.

- sztuczne przynęty: rippery, twistery, woblery, obrotówki, wahadłówki, muchy,

-przynęty i zanęty: ciasta, zanęty sypkie, zanęty mokre, komponenty zanętowe, kulki proteinowe, atraktory, atraktanty, pellet,

- odzież: ubrania wędkarskie, ubrania moro, gumiaki, wodery, spodniobuty, śpiochy,

- akcesoria dla karpiarzy: fotele, łóżka, namioty, parasole, podbieraki karpiowe

- echosondy i GPS

W ostatnich latach poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż szeroko rozumianego sprzętu rybackiego dla zawodowych rybaków oraz naukowców. W ofercie sklepu można znaleźć sprzęt do połowu ryb rozmaitymi metodami- wontony, żaki, narzędzia elektryczne. Wyspecjalizowaliśmy się również w sprzedaży urządzeń do naukowych obserwacji ryb. Sprzedajemy urządzenia telemetrii akustycznej oraz radiowej, zarówno nadajniki, jak i odbiorniki. Jesteśmy w stanie doradzić w wyborze sprzętu do badań naukowych na rybach.

Nasza firma zaangażowała się również w dystrybucję sprzętu rybackiego oraz naukowego:

- na Państwa zamówienie uszyjemy sieć rybacką- w zależności od potrzeb: wontony, żaki, mieroże, przestawy, kasary.

- narzędzia do elektrycznego połowu ryb, agregaty z przystawkami,

- wyspecjalizowaliśmy się również w dystrybucji oraz doradztwie w zakupie narzędzi, urządzeń do naukowej obserwacji ryb i innych zwierząt. Współpracujemy z wieloma producentami aparatury naukowej z całego świata.

- sprzedajemy również rejestratory danych środowiskowych, nadajniki telemetryczne, nadajniki akustyczne, nadajniki radiowe, odbiorniki radiowe, odbiorniki hydroakustyczne, znaczki telemetryczne, znaczki PIT oraz inne narzędzia przydatne przy badaniach telemetrycznych oraz naukowych.

Jeżeli czegoś nie ma w naszej ofercie to dołożymy wszelkich starań, aby sprowadzić towar dla Państwa na specjalne zamówienie.

Zapraszamy na kawę do naszego sklepu stacjonarnego:

77-100 Bytów

ul. Górna 2

Numer Konta Bankowego: 

Konto