101001505
Mata Delphin DuoMaT XXL
  • Mata Delphin DuoMaT XXL

Mata Delphin DuoMaT XXL

Cena
213,01 zł Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

1 Przedmiot
Nowy produkt
Po sukcesie wyjątkowej maty DUOMAT postanowiliśmy zaprezentować na rynku wersję większą i bardziej wszechstronną.
DuoMAT XXL posiada wszystkie istotne właściwości charakterystyczne dla mat z tego asortymentu. Mianowicie zmienność, doskonałe wymiary transportowe, jakość materiałów użytych do produkcji, a przede wszystkim bezpieczeństwo złowionych ryb. Wyściółka wykonana jest z grubej 30 mm i mocnej pianki która zapewni niezawodną ochronę każdej złowionej ryby. Podwyższone krawędzie do wysokości 20 cm zapewniają, że ryba nie ześlizgnie się z maty nawet na nierównym terenie, a górna osłona zapinana na rzep niezawodnie zapobiega wyskakiwaniu ryb. Zastosowany materiał jest szybkoschnący, trwały i można go łatwo wyczyścić, jeśli się zabrudzi.
Nazwa DOUMAT oznacza, że matę można wykorzystać na dwa sposoby. Jako standardową matę bez krawędzi lub można te krawędzie podnieść i przymocować za pomocą rzepów, które znajdują się w każdym z rogów. Wypuszczając rybę, wystarczy odpiąć tylko jedną z krawędzi, aby ryba mogła swobodnie wyślizgnąć się z powrotem do wody. Mata posiada dwa gumowe paski przeznaczone do składania na czas transportu. W porównaniu z podstawowym Duomatem, ta wersja zawiera mocne tekstylne uchwyty, dzięki którym można przenosić matę .
DuoMAT XXL to niestandardowa, ale bardzo pomysłowo zaprojektowana mata, która dzięki swoim parametrom jest pełnoprawnym wariantem maty, o świetnych wymiarach, a to wszystko w korzystnej cenie.
Parametry techniczne:
Grubość maty: 3 cm
Wymiar maty po rozłożeniu: 140x80 cm
Wymiary maty z podniesionymi krawędziami: 100x45 cm
Wysokość krawędzi: 20 cm
1 Przedmiot
Nowy produkt

Podobny produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii: